Nastartuj svou kariéru u nás

Ve firmě Prestar najdete smysluplnou práci, skvělý kolektiv a množství benefitů. Kontaktujte nás ještě dnes!

Otevřené pozice

Vyberte si z nabízených pozic tu, která Vám nejlépe sedí. 

Konstruktér

Taky sníte o tom, že po Vás něco zůstane? Jako konstruktér/ka k tomu máte skvělé předpoklady, ale potřebujete zaměstnavatele, který Vám s tím pomůže. Firma Prestar je na trhu přes 30 let, pyšní se produkty té nejvyšší kvality a je považována za synonymum opavského strojírenství.

VÍCE O POZICI →

PLC programátor

Jedinečná pozice, která není pro každého!
Nabízíme práci na jedinečných zařízeních české firmy skrz moderní technologie. Měníme provozy po celé Evropě a hledáme člověka, který/á naše stroje bude pomáhat uvádět do provozu. Nabízíme stabilní zázemí, zkušený tým a možnost kariérního růstu.

VÍCE O POZICI →

Posily do výroby

Neváhejte a staňte se členy výrobního týmu, který má budoucnost! Kdy změnit práci, nebo začít v nové? Co třeba TEĎ? Nastal čas na nové výzvy! Hledáte stabilní práci? Ve firmě, která se nebojí krize a svých zaměstnanců si váží? Nečekejte na zázrak a změňte svou budoucnost. Hledáme kompletní posily do výroby.

 

VÍCE O POZICI →

Elektrikář

Baví Vás elektrikařina? Hledáte práci, kde uplatníte svůj potenciál. Naše zařízení nejsou jednoduchá, ale pokud s nimi zvládnete pracovat, garantujeme Vám, že v oblasti elektrikařiny zvládnete cokoli.

VÍCE O POZICI →

Nech se objevit

Pokud zrovna nehledáme pozici, kterou by sis představoval/a, ozvi se i na pozici, kterou momentálně nehledáme. Stačí napsat, nebo zavolat a my si s Tebou případně domluvíme schůzku. Budoucnost máš ve svých rukou!