JSME TU PRO VÁS

Věděli jste, že správně nastavená automatizace minimalizuje náklady a šetří čas? Firma Prestar je díky svým zkušenostem schopna nastavit automatizace Vašeho výrobního procesu, a tím Vám pomoci k vyšší efektivitě.

Prestar, s.r.o.

Vávrovická 287/101
747 07 Opava

IČO: 64609219
DIČ: CZ64609219

mapa →

+420 553 759 720

Recepce

Pracovní dny 7 – 15 hod

Sklad – vykládka materiálu

Pracovní dny 6 – 14 hod

prestar@prestar.cz

Vedení společnosti

Věděli jste, že efektivní manipulace šetří čas a peníze, a navíc zvyšuje bezpečnost? Firma Prestar dodává spolehlivá zařízení té nejvyšší kvality na míru a potřeby zákazníka.

František Horák

František Horák

jednatel společnosti

Vladimír Nekuda

Vladimír Nekuda

CEO

Petr Šmalec

Petr Šmalec

technický ředitel

+420 771 274 700
p.smalec@prestar.cz

Pavel Šejda

Pavel Šejda

výrobní ředitel

+420 722 439 006
pavel.sejda@prestar.cz

Tomáš Lysek

Tomáš Lysek

finanční ředitel

+420 774 659 734
t.lysek@prestar.cz

Martin Urban

Martin Urban

obchodní ředitel

+420 778 958 813
m.urban@prestar.cz

Prodej

Aleš Klapetek

Aleš Klapetek

Ředitel prodeje

+420 777 659 720
a.klapetek@prestar.cz

Lukáš Podmol

Lukáš Podmol

obchodní manažer

+420 775 858 202
l.podmol@prestar.cz

Milan Martínek

Milan Martínek

obchodní manažer

+420 776 635 250
m.martinek@prestar.cz

Petr Ledvina

Petr Ledvina

obchodní manažer

+420 774 659 735
p.ledvina@prestar.cz

Martin Vaněk

Martin Vaněk

obchodní manažer

+420 773 998 429
m.vanek@prestar.cz

Jan Tůma

Jan Tůma

obchodní manažer

+420 732 646 532
j.tuma@prestar.cz

Kde nás najdete

Sídlo společnosti

Vávrovická 287/101
747 07 Opava

Česká Republika 

mapa →

Novinky v Prestaru

Co je u nás nového?

Prestar získal projekt Remoska

Prestar získal projekt Remoska

České spojenectví dobývající svět. Hezky se to poslouchá a někteří už přestali doufat, že to někdy uslyší. To bylo ale ještě před tím, než se firma...

číst více